הדפסת שמשוניות מעוצבות

שמשוניות מעוצבות, ממותגות וקשיחות מאפשרות לך לחשוף את המוצרים, השירותים והמותג שלך. דפוס אונליין מציע מגוון רחב של שמשוניות בד, PVC, יריעת ויניל או ברזנט סינטטי אשר יעזרו לך לקבל את החשיפה הנחוצה בכל תנאי השטח (פנים/חוץ).

שמשוניות מעניקות עמידות, חשיפה מתמשכת ומיתוג לאורך שנים רבות. היתרון העיקרי של השמשוניות הוא שהן מתאימות לתנאי פנים או תנאי חוץ קשוחים (שמש, גשם, אבק וכדומה) ולכן הן מהוות פתרון מעולה לשילוט חוצות, כנסים ואירועים שונים.

כיום, ניתן להדפיס על גבי שמשוניות כל דבר, החל מלוגו בודד ועד עיצובים, פרסומים או כל דבר אחר שמעוניין לחשוף לציבור הרחב.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת שמשוניות ממותגות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח להעניק לך שירות משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

הדפסה על שמשוניות במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

דפוס אונליין מציעים מגוון רחב של פתרונות הדפסה על שמשוניות חזקות, עמידות ובולטות. הדפסה על שמשוניות הן פתרון מעולה לעסקים אשר מעוניינים לחשוף את המוצרים, השירותים והפרסומים בתנאי פנים או חוץ קשוחים. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל השמשונית, סוג החומר (בד, PVC, יריעת ויניל או ברזנט), סוג הגימור (תפירה, טבעות אלומיניום או שרוולים), העיצוב והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת שמשוניות מעוצבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אני משתמש בשמשוניות של דפוס אונליין כאמצעי לקידום מכירות בכל אתר בנייה שאני עובד בו. השמשוניות של דפוס אונליין חזקות ושומרות על הצבע, הנראות והבולטות שלהן גם בתנאי שטח קשים.

לקבלת מידע נוסף על הדפסת שמשוניות ממותגות, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!