הדפסת רולאפים מעוצבים

רולאפים הם סוג של פוסטרים ניידים בגודל מלא אשר משדרים יוקרה, מעבירים מסרים שיווקיים ואווירה עוצמתית בכנסים, נקודות מכירה ומשרדים. דפוס אונליין מציעים מגוון רחב של רולאפים מעוצבים, שיווקיים וקלים לניוד אשר יאפשרו לך למכור יותר מהמוצרים, השירותים והפתרונות העסקיים שלך.

כאמור, רול אפ (Roll up) הוא סוג של פוסטר או שלט פרסומי אשר מציג את הפתרונות של העסק. פרט לחשיפה העוצמתית שהוא מעניק, היתרון המשמעותי של כל רול אפ (Roll up) הוא שהוא נייד כך שניתן להעביר אותו ממקום למקום בצורה קלה, מהירה ופשוטה במיוחד. כל רול אפ מולבש על גבי מעמד גלילי מיוחד אשר מאפשר פתיחה מהירה ובנוסף, כולל תיק נשיאה מיוחד, עמיד ואיכותי.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת רולאפים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

הדפסת רול אפים מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

דפוס אונליין מציעים לך מגוון רחב של רול אפים בעיצובים, גדלים וחומרים כך שניתן יהיה להשתמש במוצר לאורך שנים רבות. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל הרול אפ, עיצובו והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת רול אפים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

חיפשתי בית דפוס שיעצב וידפיס עבורי רול אפ לאירועים ולשמחתי מצאתי את דפוס אונליין. הרול אפ שקיבלתי מעוצב נפלא, נוח מאוד לנשיאה ולפתיחה בכל אירוע.

לקבלת מידע נוסף על הדפסת רולאפים מעוצבים, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!