הדפסת פליירים מעוצבים

הדפסה של פליירים מעוצבים מאפשרים לבעל העסק להציג את המוצרים, המבצעים או כל מידע תומך מכירה בקלות רבה. דפוס אונליין מציעים לך אינספור דוגמאות, גדלים או תבניות מעוצבות לפליירים אשר יעזרו לך למכור הרבה יותר.

בשנים האחרונות, למרות המעבר למדיה דיגיטלית, הפליירים שומרים על מקומם. הסיבות המרכזיות לכך הן שפליירים אשר מעוצבים ומודפסים בקפידה יכולים להעביר את המסר העיקרי של העסק בצורה מהירה מאוד, לשמר את הלקוחות הקיימים ולמשוך לקוחות חדשים לעסק. בנוסף, בהשוואה לחלופות פרסומיות אחרות, עלויות העיצוב, ההדפסה והחלוקה של פליירים הן לא גבוהות במיוחד – כך שכל בעל עסק יכול לקבל תמורה מקסימלית להשקעה הכספית שלו.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת פליירים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה והחלוקה ללקוח הקצה.

הדפסת פליירים מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

אנו מציעים מגוון רחב של פליירים מעוצבים החל מפליירים "פשוטים" ללא קיפול ועד פליירים "מורכבים" יותר אשר מיועדים לתליה על דלת הלקוח. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל הפלייר (A3, A4, A5, A6), פורמט הפלייר (עומד/שוכב), צידי ההדפסה, סוג הנייר, למינציה והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת פליירים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה והחלוקה ללקוחות באזור שלך.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

שירות מצוין ואיכות גבוהה במיוחד - מומלץ בחום!

בעבר, ניסיתי לחסוך כמה שקלים על הדפסת פליירים בבית דפוס אחר ולצערי כל הפליירים יצאו דהויים ולא באיכות שקיוויתי לה. הפעם הזמנתי 10,000 פליירים מעוצבים בדפוס אונליין ואת התוצאה הסופית אי אפשר בכלל להשוות למה שקיבלתי בעבר – זה פשוט עולם אחר!

לקבלת מידע נוסף על הדפסת פליירים מעוצבים, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!