הדפסת פולדרים מעוצבים

בשנים האחרונות, פולדרים מעוצבים הפכו לפריט חובה אצל כל בעל עסק אשר מעוניין לשדר יוקרה, עוצמה והנעה לפעולה. דפוס אונליין מציעים אינספור דוגמאות, גדלים או סגנונות לפולדרים אשר יעזרו לך למתג, לשווק ולמכור הרבה יותר.

פולדר מעוצב הוא סוג של תיקייה מעוצבת אשר מכילה את כלל המסמכים הקשורים ללקוח, פרטי יצירת הקשר של העסק ומקום מיוחד לכרטיס ביקור של איש הקשר/בעל העסק.

פולדרים מעוצבים, אלגנטיים וקשיחים מעניקים יתרונות פונקציונליים, בולטות משמעותית על פני המתחרים ואפשרות להעברת מסרים שיווקיים. לעיתים קרובות, פולדרים ממותגים מחולקים בתערוכות, כנסים, הצגות מוצר או נקודות מכירה מרוכזות, כך שסביר להניח שקיבלת במהלך חייך פולדר אחד או שניים 🙂 

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת פולדרים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

הדפסת פולדרים מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

אנו מציעים לך מגוון רחב של פולדרים מעוצבים אשר מגיעים בגדלים, עיצובים ורמות גימור בהתאם לדרישות שלך. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל הפולדר, מספר הכיסים לכרטיסי ביקור, סוג הלמינציה והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת פולדרים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים. 

מה הלקוחות מספרים עלינו?

כל לקוח במשרדינו מקבל פולדר ממותג אשר מכיל את כרטיס הביקור של עורך הדין שמלווה אותו וכל המסמכים הרלוונטיים לתיק. אנו משתמשים כבר שנים רבות בשירותי ההדפסה של דפוס אונליין וההמלצה שלי למי שמחפש בית דפוס דיגיטלי, איכותי ומקצועי – היא להפסיק לחפש, מצאתם!

לקבלת מידע נוסף על הדפסת פולדרים מעוצבים, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!