הדפסת מגנטים מעוצבים

מגנטים מעוצבים, שיווקיים וממותגים הם פריט חובה אצל כל בעל מקצוע, מסעדה או חנות אשר רוצה להיות מול העיניים של הלקוח. דפוס אונליין מעניקה שירותי הדפסה של מגנטים בגדלים, סגנונות וחיתוכים מפתיעים אשר יאפשרו לך לשמור על קשר עם הלקוחות שלך.

בשנים האחרונות, יותר ויותר בעלי מקצוע (מנעולנים, אינסטלטורים, טכנאי מזגנים , טכנאי מחשבים וכדומה), מסעדות (פיצריות, שיפודיות וכדומה) וחנויות בוחרים להדפיס את פרטי יצירת הקשר שלהם על גבי מגנטים מעוצבים, ממותגים ופונקציונליים. לרוב, המגנטים נצמדים לדלתות, מקררים או מחשבים משרדיים ובצורה זו בעל העסק יכול לקבל חשיפה יומיומית למותג שלו. בנוסף, החשיבות של המגנט באה לידי ביטוי בזמן אמת כאשר ישנו צורך ממשי בשירות של בעל העסק.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת מגנטים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3941692 ונשמח להעניק לך שירות אדיב, מקצועי ומהיר.

הדפסת מגנטים מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

דפוס אונליין מעניקים שירותי הדפסה על מגנטים מעוצבים בגדלים, חיתוכים וכמויות בהתאם לדרישות שלך. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל המגנט הרצוי, סוג החיתוך והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת מגנטים מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692  ונשמח להעניק לך שירות אדיב, מהיר ומקצועי משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.  

מה הלקוחות מספרים עלינו?

דפוס אונליין מדפיסים לי את כל המגנטים מיום הקמת העסק שלי. המגנטים של דפוס אונליין חדים, צבעוניים ואיכותיים כך שגם לאחר שנים רבות הם לא דוהים על גבי המקרר של הלקוח.

אני בהחלט ממליץ לבדוק את דפוס אונליין לכל מי שמעוניין לקבל איכות, שירות ותמורה לכסף שלו.

לקבלת מידע נוסף על הדפסת מגנטים מעוצבים, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!