הדפסת לוחות שנה מעוצבים

הדפסה של לוח שנה מעוצב, ממותג ושיווקי מעניק לבעל העסק נוכחות יומיומית על שולחן העבודה של הלקוח. דפוס אונליין מציע מגוון רחב של לוחות שנה בגדלים, תצורות ודגמים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

ראש השנה העברי והאזרחי הוא הזדמנות שיווקית מעולה להדפסה וחלוקה של לוחות שנה לעובדים, לקוחות וספקים. כל לוח שנה מעוצב, ממותג ושיווקי מעניק מצד אחד פתרון פרקטי ללקוח הקצה אשר מקבל אותו (לוח השנה מציג מועדים חשובים, זמני כניסה ויציאה של השבת וכדומה) ומצד שני כולל שטח פרסומי בולט אשר מעניק לעסק חשיפה למשך 365 ימות השנה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת לוחות שנה מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב- 072-3941692 ונשמח להעניק לך שירות משלבי התכנון הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

הדפסת לוחות שנה מעוצבים במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

דפוס אונליין מציעים לוחות שנה ממותגים, מעוצבים ופונקציונליים. אנו מציעים לך מגוון רחב של לוחות שנה החל מלוח שנה מגנטי למקרר ועד לוח שנה שולחני בקיפול פירמידה או לוח שנה אשר מיועד לתלייה. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל הלוח הרצוי, הסגנון, העיצוב, השטח הפרסומי שלו והכמות הרצויה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת לוחות שנה מעוצבים, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

כל לקוח שמגיע למרפאת השיניים שלי מקבל לוח שנה ממותג אשר כולל את מועדי הטיפולים הבאים שהוא נדרש לערוך במרפאה. לוחות השנה של דפוס אונליין איכותיים מאוד ומאפשרים לי לשמור על קשר עם קהל הלקוחות שלי לאורך כל ימות השנה.

לקבלת מידע נוסף על הדפסת לוחות שנה ממותגים, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!