הדפסת גלויות ברכה מעוצבות

הדפסה של גלויות ברכה ללקוחות, ספקים ועובדים היא דרך נוחה, פשוטה ומהירה לשמירה על קשר אישי/מסחרי. דפוס אונליין מציעים מגוון רחב של גלויות ברכה מעוצבות, איכותיות ואישיות אשר יאפשרו לך לבלוט בשטח.

בעידן בו רוב הברכות נשלחות ב- WhatsApp, הדפסה וחלוקה של גלויות ברכה אישיות מאפשרות לך לבלוט, להעביר את המסר ולשמור על קשר. הדפסה של גלויות ברכה יכולה להתבצע לפני חגים, ימי הולדת, השקת מוצרים וכדומה כאשר ניתן להשתמש בשטח הפנים של הגלויה לא רק בשביל להעביר את הברכה, אלא גם בשביל להעביר את המסר השיווקי, להגדיל את המיתוג האישי/העסקי ולהעמיק את הקשר מול האדם שמקבל אותה.

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת גלויות ברכה מעוצבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

הדפסת גלויות ברכה מעוצבות במחירים אטרקטיביים
שירות, איכות ואחריות מלאה של 100% לשביעות רצון!

דפוס אונליין מציעים לך מגוון רחב של גלויות ברכה מעוצבות, איכותיות ובולטות כאשר ניתן להשתמש בעיצובים מוכנים (Templates)  או לעצב גלויות ברכה אשר מותאמות לאופי שלך. אנו מציעים גלויות ברכה אישיות ליום הולדת, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, פסח, ראש השנה, יום העצמאות, סוכות ועוד. במהלך ההזמנה, ניתן לבחור את גודל הגלויה, צידי ההדפסה, סוג הנייר, למינציה, הפינות (ישרות או מעוגלות) והכמות הרצויה

לקבלת פרטים נוספים על הדפסת גלויות ברכה מעוצבות, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3941692 ונשמח לעזור לך משלבי העיצוב הראשוניים ועד לשלבי ההדפסה הסופיים.

מה הלקוחות מספרים עלינו?

בשנתיים האחרונות, התחלנו לשלוח לכל לקוחות המשרד גלויות ברכה אישיות ואנחנו חייבים לציין שהתגובות שאנו מקבלים בכל חג (ראש השנה, סוכות ופסח) הצליחו להפתיע גם אותנו.

לקבלת מידע נוסף על הדפסת גלויות ברכה בעיצוב אישי, ניתן ליצור קשר ב - 072-3941692 ונשמח לעמוד לרשותך!